Archiwalne

Szkolenie pt. FAS – PŁODOWY ZESPÓŁ ALKOHOLOWY

Stowarzyszenie Verum i CSV :: Szkolenia & Coaching ZAPRASZA NA SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE FAS – FETAL ALCOHOL SYNDROME
PŁODOWY ZESPÓŁ ALKOHOLOWY 23-25 stycznia 2009r. (20h), Pensjonat Zagroda Kuwasy (Woźnawieś, gm. Rajgród, woj. podlaskie)

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy o FAS oraz nabycie przez nich umiejętności diagnozy i prowadzenia pracy z dziećmi z FAS, a także przygotowanie do prowadzenia szkoleń dla opiekunów, rodziców zastępczych i adopcyjnych. W programie (20h): FAS – cechy charakterystyczne i objawy; zachowania dzieci i nastolatków z zespołem FAS; umiejętności diagnozy dzieci z FAS; prowadzenie pracy z dziećmi z FAS; zasady prowadzenia szkoleń w zakresie FAS dla opiekunów, rodziców zastępczych i adopcyjnych; FAS w Polsce; terapia FAS; inne; pytania i odpowiedzi.

Szkolenie poprowadzi Teresa Szumiło – psycholog, pedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, edukator MENiS. Specjalistka w zakresie stymulacji rozwoju dzieci i młodzieży, terapii przemocy oraz stresu pourazowego. Krajowy ekspert Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w zakresie socjoterapii i FAS. Autorka wielu szkoleń w zakresie wykorzystywania umiejętności psychologicznych w praktyce. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu stymulacji rozwoju, zaburzeń więzi i FAS. Współpracuje z Fundacją Ernst & Young w zakresie wspierania rodziców zastępczych i adopcyjnych. Prowadzi badania naukowe nad problemem FAS pod kierunkiem prof. Elżbiety Hornowskiej z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Szkolenie jest odpłatne. Cena obejmuje zajęcia dydaktyczne, materiały szkoleniowe, certyfikaty, wyżywienie (6 posiłków), noclegi (2 noce). Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia 2008r. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje: tel. 0504 63 63 53, mail: [email protected]

Więcej o nas i różnorodnych szkoleniach na zamówienie: www.csv.info.pl

ZAPRASZAMY :: ZAPRASZAMY :: ZAPRASZAMY

oprac. ops.pl angoc

Komentarze Szkolenie pt. FAS – PŁODOWY ZESPÓŁ ALKOHOLOWY (0)

      4 + 3 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»