Archiwalne

Zaproszenie na warsztat: Wprowadzenie do terapii motywującej z elementami emisji głosu

Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej zaprasza na warsztaty organizowane w Bukowinie Tatrzańskiej. Terapia Motywująca niewątpliwie pomaga w budowaniu wewnętrznej motywacji do zmiany, a poza tym komunikuje troskę i szacunek do drugiego człowieka i rzadko wywołuje opór. Jest to wymagający styl pracy z osobą, której się pomaga. Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu do dnia 18 listopada br.

Reguły Terapii Motywującej, to indywidualne podchodzenia do każdego klienta. Styl współpracy wymagający nieustającej czujności w obserwowaniu i trafnym rozpoznawaniu werbalnych i niewerbalnych reakcji klienta. Styl wymagający ogromnej uważności oraz świadomości sposobu mówienia oraz świadomości ciała.

Proponujemy Państwu szkolenie wprowadzające w tajniki Terapii Motywującej połączone z warsztatami aktorskimi, które pozwolą Państwu na poznanie technik koncentracji oraz intonacji głosu. W Terapii Motywującej sposób mówienia jest niezwykle ważny, rzadko jednak podczas studiów nie związanych z aktorstwem mamy okazję uczyć się tak ważnych rzeczy jak sposoby koncentracji oraz modulacja głosu. Na naszym szkoleniu zyskają Państwo okazję do przyjrzenia się pracy aktora i zaczerpnięcia wiedzy od doświadczonej i cenionej aktorki. Szkolenie specjalnie organizujemy u podnóża Tatr, we wspaniałej atmosferze sprzyjającej koncentracji, łącząc psychologię z pięknem przyrody oraz światem teatru.

Szkolenie akredytowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej.

Termin szkolenia 27-28 listopada 2009 (piątek-sobota)
w godz. 9-18 (z przerwą na lunch).

UWAGA! Przyjazd uczestników 26 listopada, w czwartek, możliwość kwaterowania od godziny 10:00, początek warsztatów w piątek od godziny 9:00. Zakończenie warsztatów w sobotę około godziny 18:00.

Noclegi opłacone: 26/27 listopada, 27/28 listopada oraz 28/29 listopada. Istnieje możliwość przedłużenia rezerwacji miejsc noclegowych za dodatkową opłatą oraz po wcześniejszym umówieniu. Wyżywienie we własnym zakresie (istnieje możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu).

Miejsce:

Bukowina Tatrzańska. Pokoje gościnne 3 i 4 osobowe, wyposażone w sprzęt RTV. Do dyspozycji gości parking.

Zajęcia prowadzone przez Dorotę Ficoń będą się odbywać na Scenie A. Bazakbala w Teatrze im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem. Pozostałe zajęcia będą w miejscu zakwaterowania w Bukowinie Tatrzańskiej. Zapewniamy Państwu dowóz na szkolenie do Zakopanego i z powrotem do Bukowiny Tatrzańskiej.

Osoby prowadzące: 

  • Elementy warsztatu związane z nauką koncentracji oraz modulacją głosu prowadzi aktorka Dorota Ficoń, absolwentka PWST w Krakowie, związana z Teatrem im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem od początku jego istnienia. Zagrała w ponad 60 przedstawieniach, od kilku lat prowadzi zajęcia z interpretacji tekstu w ramach warsztatów teatralnych w zakopiańskim teatrze.
  • Elementy warsztatu dotyczące terapii motywującej prowadzi Alexandra Kamińska, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, związana z Polskim Towarzystwem Terapii Motywującej od momentu jego powstania, obecnie członkini Zarządu PTTM.

Cena – 500zł od osoby

Cena szkolenia obejmuje – trzy noclegi, transport z Bukowiny Tatrzańskiej do Zakopanego na warsztaty i z powrotem, uczestnictwo w warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty.

Maksymalna liczba uczestników – 20 osób

Ze względu na konieczność rezerwacji miejsc noclegowych,
zgłoszenia przyjmujemy tylko do 18 listopada!

Informacje i zapisy

[email protected]
tel. + 48 666 322 319 lub +48 503 079 305
strona internetowa: www.pttm.org.pl
www.terapiamotywujaca.republika.pl
oprac. ops.pl angoc

Komentarze Zaproszenie na warsztat: Wprowadzenie do terapii motywującej z elementami emisji głosu (0)

      5 + 2 = ?    

ZOBACZ PODOBNE

Szkolenia Centrum Mediacji Partners Polska: kwiecień-czerwiec 2014

26 lutego 2014     
Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji - w nowej,...»

Szkolenia DCP

17 lutego 2014     
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na szkolenie nt. Diagnoza i terapia osób...»

Zapraszamy na szkolenia ze Standardów Usług i Modeli Instytucji

11 lutego 2014     
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza na bezpłatne szkolenia...»

Praca z osobą starszą

11 lutego 2014     
Jakie są cele medycyny geriatrycznej? Z jakimi problemami borykają się seniorzy?...»

Szkolenie z nowej metody pracy z osobami chorującymi psychicznie

07 lutego 2014     
W dniach: 19 lutego 2014 (I termin) i 26 marca 2014 (II termin) w Łodzi, w ramach unijnego...»